• Úvod
  • >>
  • Sieťové prvky

Sieťové prvky

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Typ

Dostupnosť

Switche

DS-3E0105P-E(B)

Switch, 5 port 10/100Mbps, 4x PoE, 1x100Mbps.
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3E0105P-E(B)

Switche

DS-3E0310HP-E

Switch HiPoE 1x 10/100MBit, 7x 10/100MBit, Uplink 2x 10/100/1000Mbit
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3E0310HP-E

Bezdrôtové zariadenia

DS-3WF01C-2N

Vysokovýkonný bezdrôtový most. V balení sú 2 kusy prednastavené ako vysielač a prijímač.

BA - Na sklade
ZA - Na objednávku
Obj. čislo: DS-3WF01C-2N

Switche

DS-3E0510HP-E

Switch, 6x Gigabit PoE ,1xGbps RJ45, 1x Gbit SFP, porty 1-2 podporujú Hi-PoE
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3E0510HP-E

Switche

DS-3D2208P

Manažovateľný PoE switch, 8x100M/2x1000M Ethernet port, 2x1000 SFP Optický port
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3D2208P

Bezdrôtový router WR802N umožňuje prenos dát rýchlosťou až 300 Mbit/s.

BA - Na objednávku
ZA - Na sklade
Obj. čislo: TP-LINK TL-WR802N

Switche

DS-3E1526P-SI

Smart managed PoE switch, 24 port 10/100Mbps, 24 x PoE, a 2x Gbps, PoE power budget 370 W, 100-240 VAC
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3E1526P-SI

Optické prevodníky a príslušenstvo

TP-LINK MC220L

MC220L je média konvertor určený k prevodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalickú kabeláž 10/100/1000Base-T a naopak.

BA - Na objednávku
ZA - Na sklade
Obj. čislo: TP-LINK MC220L

Optické prevodníky a príslušenstvo

IP1 OPTO

Gigabitovy media konvertor s SFP. Nutné objednať GBIC - GBIC SM pre single-mode, GBIC MM pre multi mode, podporuje 10/100/1000 Mbps
BA - Na objednávku
ZA - Na sklade
Obj. čislo: IP1 OPTO

Switche

DS-3E0510P-E

DS-3E0510P - Switch, 8x Gigabit PoE ,1xGbps RJ45, 1x Gbit SFP, PoE power budget 110W
BA - Na objednávku
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3E0510P-E

Switche

DS-3E0505HP-E

Switch, 3x Gigabit PoE ,1x Gigabit Hi-PoE, 1xGbps uplink, PoEpower budget 60W
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3E0505HP-E

Switche

DS-3E0518P-E

16x Gigabitové porty PoE, 1x Gigabit Upload, 1x Gigabit SFP
BA - Na objednávku
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3E0518P-E

Testovacie zariadenia

MS-ACTHD50-5MP

MONITOR AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL pre 5 MPx kamery s 5" displejom
BA - Na objednávku
ZA - Na sklade
Obj. čislo: MS-ACTHD50-5MP

Switche

DS-3E0106HP-E

Malý 4 portový PoE switch s jedným HI-PoE výstupom a dvomi uplinkovými portami.
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3E0106HP-E

Dekodéry

DS-6901UDI

Dekóder, 2-ch 12MP alebo 16-ch 1080p, H.265, HDMI výstup
BA - Na sklade
ZA - Na objednávku
Obj. čislo: DS-6901UDI

Switche

DS-3E1508-EI

Smart managed switch, 8x Gbps, RJ45
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3E1508-EI

Testovacie zariadenia

UTP-T2

Inteligentné zariadenie na konfiguráciu Hikvision zariadení s podporou ONVIF pomocou mobilnej aplikácie bez nutnosti PC
BA - Na objednávku
ZA - Na sklade
Obj. čislo: UTP-T2

Switche

DS-3E1524-EI

Smart managed switch, 24x Gbps, RJ45
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3E1524-EI

Switche

DS-3E1510P-SI

Smart managed PoE switch, 8 x GbpsPoE, a 2x SFP, PoE power budget 110W, 100-240 VAC
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3E1510P-SI

Switche

DS-3E0505P-E

Switch,4x Gigabit PoE , 1xGbps uplink
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3E0505P-E

Bezdrôtové zariadenia

DS-3WF01C-2N/O

WiFi most, 2,4GHz, 3km vzdialenosť.
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3WF01C-2N/O

Switche

RSFUPS108

10-portový switch RSFUPS108 so zálohovaným zdrojom pre 8 kamery IP, RACK
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: RSFUPS108

Bezdrôtové zariadenia

RUT955

kompaktný priemyselný 4G (LTE) router vybavený 4 portami Ethernet, WiFi, Dual-SIM, GPS, blokom I / O konektorov, softvérom RS232 / RS485 a RutOS pre pokročilé sieťové riešenia.
BA - Na sklade
ZA - Na objednávku
Obj. čislo: RUT955

Switche

DS-3E1516-EI

Smart managed switch, 16x Gbps, RJ45
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3E1516-EI

Switche

DS-3E1318P-EI

Smart managed PoE switch, 16x PoE, 2xGbps, 2SFP
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3E1318P-EI

Switche

DS-1H34-0101P

1kanálový predlžovací prvok pre IP LAN až do 100m vrátane prenosu PoE 802.3af a 802.3at, 10/100Base

BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-1H34-0101P

Switche

DS-3E0505D-E

Switch, 5x Gbps, RJ45
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3E0505D-E

Bezdrôtové zariadenia

TP-LINK RE650

Bezdrôtový extender so 4 anténami a prenosovou rýchlosťou do 2600Mb/s.

BA - Na sklade
ZA - Na objednávku
Obj. čislo: TP-LINK RE650

Switche

DS-3E0508D-E

Switch, 8x Gbps, RJ45
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3E0508D-E

Switche

DS-3E1518P-SI

Smart managed PoE switch, 18 portov celkovo, 16x PoE Gigabit porty, a 2x Gbps SFP, PoE power budget 225W, 100-240 VAC
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3E1518P-SI

Switche

RSUPS108

10-portový switch RSUPS108 so zálohovaným zdrojom pre 8 kamery IP, RACK
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: RSUPS108
priemyselný nemanažovateľný HiPoE 4-portový switch
BA - Na sklade
ZA - Na sklade
Obj. čislo: DS-3T0506HP-E/HS

Switche

SG64H

SG64H je 6-portový switch PoE určený na napájanie kamier IP pracujúcich v štandarde IEEE 802.3af/at. Switch má na portoch od 1 do 4 funkciu automatickej detekcie zariadení napájaných v štandarde PoE/PoE+.
BA - Na sklade
ZA - Na objednávku
Obj. čislo: SG64H

Dekodéry

DS-6904UDI

Dekóder, 4-ch 12MP alebo 32-ch 1080p, H.265, HDMI výstup
BA - Na objednávku
ZA - Na objednávku
Obj. čislo: DS-6904UDI

Dekodéry

DS-6908UDI(B)

Dekóder, 8-ch 12MP alebo 64-ch 1080p, H.265, HDMI výstup
BA - Na objednávku
ZA - Na objednávku
Obj. čislo: DS-6908UDI(B)

Switche

DS-3E1326P-EI

Smart managed PoE switch, 24x PoE,2xSFP, 2xGbps, PoE power budget 230W, 100-240 VAC
BA - Na objednávku
ZA - Na objednávku
Obj. čislo: DS-3E1326P-EI

Testovacie zariadenia

POE-T

Univerzálny PoE tester, detektor s displejom
BA - Na objednávku
ZA - Na objednávku
Obj. čislo: POE-T

Testovacie zariadenia

POE-D

Univerzálny PoE tester, detektor so šnúrou na kľúče
BA - Na objednávku
ZA - Na objednávku
Obj. čislo: POE-D

Testovacie zariadenia

CS-H7-70H

Multifunkčný CCTV tester pre AHD, HD-CVI, HD-TVI, IP kamery, analógové kamery, Speed Dome kamery (PTZ). Ma implementovaných mnoho dodatočných funkcií nevyhnutných pri inštalácii systémov CCTV.
BA - Na objednávku
ZA - Na objednávku
Obj. čislo: CS-H7-70H
Switch, 18 port 10/100Mbps, 16x PoE, 2xGbps, 2xSFP
BA - Na objednávku
ZA - Na objednávku
Obj. čislo: DS-3E0318P-E(B)

2 kanálový predlžovací prvok pre IP LAN až do 250m vrátane prenosu PoE 802.3af a 802.3at, 10/100Base

BA - Na objednávku
ZA - Na objednávku
Obj. čislo: DS-1H34-0102P
Switch 4x PoE porty 10/100 Mbps + 1x uplink 1 Gbps + 1x uplink 1 Gbps SFP,
BA - Na objednávku
ZA - Na objednávku
Obj. čislo: DS-3T0306HP-E/HS

Switche

DS-3E1309P-EI

8-portový manažovateľný PoE switch
BA - Na objednávku
ZA - Na objednávku
Obj. čislo: DS-3E1309P-EI

Switche

DS-3E1105P-EI

5-portový manažovateľný PoE switch
BA - Na objednávku
ZA - Na objednávku
Obj. čislo: DS-3E1105P-EI

Optické prevodníky a príslušenstvo

HK-1.25G-20-1310

HK-SFP-1.25G-20-1310 je jednovláknový obojsmerný optický prevodník.

UPOZORNENIE: Pri budovaní novej optickej siete je nutné, aby na druhom konci optického vlákna bol osadený prevodník HK-SFP-1.25G-20-1550.

Support 1.25G Ethernet

Fiber Sigle Mode SFP Module

Power Supply 3.3V

Hot Pluggable Capability

Compliant With ROHS Standard

Cost effective SFP solution, enables higher port densities and greater bandwidth

BA - Na objednávku
ZA - Na objednávku
Obj. čislo: HK-1.25G-20-1310

Optické prevodníky a príslušenstvo

HK-1.25G-20-1550

HK-SFP-1.25G -20-1550  je jednovláknový obojsmerný optický prevodník.

UPOZORNENIE: Pri budovaní novejoptickej siete je nutné, aby na druhom konci bol osadený prevodník HK-SFP-1.25G-20-1310.

Support 1.25G Ethernet

Fiber Sigle Mode SFP Module

Power Supply 3.3V

Hot Pluggable Capability

Compliant With ROHS Standard

Cost effective SFP solution, enables higher port densities and greater bandwidth

BA - Na objednávku
ZA - Na objednávku
Obj. čislo: HK-1.25G-20-1550

Switche

EXT-POE3

POE IP extender, 2 kanálový, do 100m
BA - Na objednávku
ZA - Na objednávku
Obj. čislo: EXT-POE3
Produkty: 47 | Aktuálna strana: 1/1