Spoločnosť EUROIN, a.s. vznikla v roku 2005. Od svojho vzniku sa zaoberá predajom a distribúciou zabezpečovacích systémov a elektronických súčiastok.  Ponúkame komplexné riešenia v oblasti zabezpečenia objektov. Zastupujeme renomovaných výrobcov kamerových a zabezpečovacích systémov.

Od roku 2015 reprezentujeme na slovenskom trhu kamery značky AVIGILON a na začiatku roka 2016 sme uzavreli partnerstvo s Poľským výrobcom zabezpečovacej techniky SATEL. Od júla 2016 sme sa stali autorizovaným distribútorom značky HIKVISION na Slovensku. V máji 2019 sme sa stali tiež autorizovaným distribútorom značky Bosch. Výhradným autorizovaným distribútorom značky Comunello pre Slovensko sme od februára 2020.

Pre našich obchodných partnerov sme k dispozícii počas pracovných dní v sídle spoločnosti na ulici K cintorinu 674/89 v Žiline, alebo v Bratislave -Stara Vajnorska 21 , poskytujeme emailovú a telefonickú podporu pre všetkých registrovaných montážnikov 24/7.

Bosch patrí medzi významných výrobcov na svetovom trhu s bohatou históriou a skúsenosťami. Ako oficiálny distribútor sme sa rozhodli zamerať na predaj elektronickej požiarnej signalizácie a rovnako na hlasovú signalizáciu požiaru.

 

Comunello je talianský výrobca zaoberajúci sa výrobou špičkových bránových systémov pre náročných zákazníkov. Kvalita a vysoká odolnosť sú pre túto značku samozrejmosťou.

 

HIKVISION je popredným svetovým výrobcom kamerových systémov. Jeho dominantná pozícia na svetovom trhu je založená na najsilnejšom výskume a vývoji v tomto odvetví. EUROIN, a.s. priamym zastúpením výrobcu prináša produkciu HIKVISION na Slovensko. V rozmanitom portfóliu produktov HIKVISION ponúkame Smart IP kamery, Turbo HD analógové kamery, videozáznamníky, video management software, videovrátniky a príslušenstvo.

 

Kanadský výrobca kamerových systémov Avigilon bol založený v roku 2004. Avigilon patrí medzi popredných svetových dodávateľov monitorovacích technológii a vďaka rýchlemu rozvoju a vysokej kvalite svojej produkcie zaznamenáva výrazný rast tržieb a postavenia na trhu. EUROIN, a.s. je autorizovaným distribútorom značky Avigilon na Slovensku. V našej ponuke môžete nájsť dome a boxové IP kamery 1MPx, 2MPx, 3MPx, 5MPx, 8Mpx a viac, ďalej panoramatické kamery HD série od 8MPx po 29MPx, web servery, Avigilon Control Center software, kryty a držiaky.

 

Spoločnosť SATEL je firma so 100% účasťou Poľského kapitálu, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom elektronických zariadení najvyššej kvality. Škála produktov firmy SATEL zahŕňa predovšetkým zabezpečovacie ústredne, sirény, detektory, PCO, bezdrôtové ovládače a napájacie zdroje, rovnako aj prístupové systémy. Široká paleta rozširujúcich modulov a detektorov spolu s výberom ústrední tvorí dokonalú kombináciu pre zabezpečenie od malých po veľké objekty.