VEĽKOOBCHOD
ZABEZPEČOVACIE A KAMEROVÉ SYSTÉMY

O nás

spoločnosť EUROIN, a.s. vznikla v roku 2005. Od svojho vzniku sa zaoberá predajom a distribúciou zabezpečovacích systémov a elektronických súčiastok.  Ponúkame komplexné riešenia v oblasti zabezpečenia objektov. Zastupujeme renomovaných výrobcov kamerových a zabezpečovacích systémov.

Od roku 2015 reprezentujeme na slovenskom trhu kamery značky AVIGILON a na začiatku roka 2016 sme uzavreli partnerstvo s Poľským výrobcom zabezpečovacej techniky SATEL. Od júla 2016 sme sa stali autorizovaným distribútorom značky HIKVISION na Slovensku. V máji 2019 sme sa stal i tiež autorizovaným distribútorom značky Bosch. Výhradným autorizovaným distribútorom značky Comunello pre Slovensko sme od februára 2020.

Pre našich obchodných partnerov sme k dispozícii počas pracovných dní v sídle spoločnosti na ulici K cintorinu 674/89 v Žiline, alebo v Bratislave -Stara Vajnorska 11 (Golden City) , poskytujeme emailovú a telefonickú podporu pre všetkých registrovaných montážnikov 24/7 .

 

Comunello je talianský výrobca zaoberajúci sa výrobou špičkových bránových systémov pre náročných zálazníkov. Kvalita a vysoká odoslonsť sú pre túto značku samozrejmosťou.

 

Bosch patrí medzi významných výrobcov na svetovom trhu s bohatou históriou a skúsenosťami. Ako oficiálny distribútor sme sa rozhodli zmerať na predaj elektronickej požiarnej signalizácie a rovanko na hlasovú signalizáciu požiaru. 

 


 

 

HIKVISION je popredným svetovým výrobcom kamerových systémov. Jeho dominantná pozícia na svetovom trhu je založená na najsilnejšom výskume a vývoji v tomto odvetví. EUROIN, a.s. priamym zastúpením výrobcu prináša produkciu HIKVISION na Slovensko. V rozmanitom portfóliu produktov HIKVISION ponúkame Smart IP kamery, Turbo HD analógové kamery, videozáznamníky, video management software, videovrátniky a príslušenstvo.

 

Kanadský výrobca kamerových systémov Avigilon bol založený v roku 2004. Avigilon patrí medzi popredných svetových dodávateľov monitorovacích technológii a vďaka rýchlemu rozvoju a vysokej kvalite svojej produkcie zaznamenáva výrazný rast tržieb a postavenia na trhu. EUROIN, a.s. je autorizovaným distribútorom značky Avigilon na Slovensku. V našej ponuke môžete nájsť dome a boxové IP kamery 1MPx, 2MPx, 3MPx, 5MPx, 8Mpx a viac, ďalej panoramatické kamery HD série od 8MPx po 29MPx, web servery, Avigilon Control Center software, kryty a držiaky.

 

Spoločnosť SATEL je firma so 100% účasťou Poľského kapitálu, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom elektronických zariadení najvyššej kvality. Škála produktov firmy SATEL zahŕňa predovšetkým zabezpečovacie ústredne, sirény, detektory, PCO, bezdrôtové ovládače a napájacie zdroje, rovnako aj prístupové systémy. Široká paleta rozširujúcich modulov a detektorov spolu s výberom ústrední tvorí dokonalú kombináciu pre zabezpečenie od malých po veľké objekty.

 

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.