• HK-1.25G-20-1550

HK-1.25G-20-1550

  • Obj. čislo: HK-1.25G-20-1550
  • Výrobca: HIKVISION

HK-SFP-1.25G -20-1550  je jednovláknový obojsmerný optický prevodník.

UPOZORNENIE: Pri budovaní novejoptickej siete je nutné, aby na druhom konci bol osadený prevodník HK-SFP-1.25G-20-1310.

Support 1.25G Ethernet

Fiber Sigle Mode SFP Module

Power Supply 3.3V

Hot Pluggable Capability

Compliant With ROHS Standard

Cost effective SFP solution, enables higher port densities and greater bandwidth

Dostupnosť BA - Na sklade
Dostupnosť ZA - Na sklade

HK-1.25G-20-1550

Small Form Factor Pluggable (SFP) MSA Compatible

Single Fiber Bi-Direction LC Connector

Hot Pluggable Capability

Compliant With ROHS Standard

Cost effective SFP solution, enables higher port densities and greater bandwidth

Support 1.25G Ethernet