• TP-LINK  MiniGBIC TL-SM311LM

TP-LINK MiniGBIC TL-SM311LM

  • Obj. čislo: TP-LINK TL-SM311LM

TP-LINK MiniGBIC TL-SM311LM multi režimový modul MiniGBIC je určený k použitiu s týmito zariadeniami:

TL-SG3109/3216/3224, TL SL3428  /3452, TL-SL1351

TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB,

TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB,

Dostupnosť BA - Na objednávku
Dostupnosť ZA - Na objednávku

TP-LINK MiniGBIC TL-SM311LM

Slúži k predĺženiu vzdialenosti pripojení a pripájajú sa k našim menežovaným a inteligentným webovým switchom. Majú schopnosť takto predĺžiť vzdialenosť prenosu až na desiatky kilometrov a uspokojiť tak požiadavky na dosah siete LAN.

Protokoly: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP

Vlnová dĺžka: 1310nm

Napájanie: 3.3V

Typ káblu: Fiber Type 9/125 µm Single-mode

Max. dĺžka kabeláže: 10km

Prenosová rýchlosť: 1.25Gbps

Konektor: LC/UPC

Deklarácie: FCC, CE